Produktové dotazy: 730 829 745

Jak vybrat benzínovou sekačku – Průvodce pro váš ideální zelený trávník

Pokud přemýšlíte, která benzínová sekačka bude pro domácí sekání trávy nejlepší, dnes vám prozradíme, které modely stojí za zvážení. Vzhledem k vysokému výkonu takového zařízení je často využívají různé firmy zabývající se údržbou veřejné zeleně . Jsou také dobré pro lidi, kteří mají velký dvůr, který vyžaduje pravidelné sekání trávy. 

Proč je výběr správné benzínové sekačky tak důležitý?

Nákup benzínové sekačky je třeba pečlivě zvážit. Jedná se o investici na roky, proto se vyplatí věnovat pozornost především modelům sekaček s vysokým výkonem a účinností a také dlouhodobou zárukou výrobce. Správná volba tohoto zařízení ovlivní pohodlí a komfort sečení trávy a bezpečnost uživatele . Při rychlém a efektivním sekání trávníku má velký význam také životnost komponentů. Těmto prvkům vděčíme za naši dlouhodobou spolehlivost.

Jaké jsou různé typy benzínových sekaček na trávu?

Jakou benzínovou sekačku byste si měli koupit, pokud jsou na trhu různé typy a typy? Mezi nejzákladnější z hlediska konstrukce žacího ústrojí patří provedení bubnová a rotační . Jaké jsou mezi nimi rozdíly? V případě prvního se jedná o rotační vřetenovou frézu . Je vybavena přídavnými lopatkami. Jedná se o velmi dobrý sekací mechanismus a techniku, pokud chcete dosáhnout přesných, estetických a rafinovaných výsledků sečení trávníku . Jejich nevýhodou je, že se nehodí na delší trávu a nepravidelné sečení. 

Univerzálnější a častěji volená je benzínová rotační sekačka na trávu. Má jeden nůž se dvěma čepelemi . Při sekání trávy ji nástroj nasměruje do připojeného koše. Jeho předností je bezesporu jednoduchá konstrukce a nízká cena . Vyplatí se také počítat s provozními náklady, např. při výměně nože - jsou mnohem nižší než u sekačky se spalovacím bubnem. 

Na co si dát pozor při výběru benzínové sekačky?

Při procházení nabídek benzínových sekaček se vyplatí věnovat pozornost několika parametrům, které se promítnou do efektivity, rychlosti a pohodlí sekání trávníku . Jedním z nejdůležitějších faktorů je výkon sekačky . Čím větší bude, tím rychlejší a přesnější bude sekání trávníku i v náročných oblastech s vysokou trávou. 

Doplňkové funkce, které jsou naprogramovány v moderních benzínových sekačkách, mohou také usnadnit a umožnit přizpůsobení konkrétního programu odpovídajícím podmínkám a stavu trávníku. Při nákupu benzínové sekačky se vyplatí zohlednit značku a výrobce, a tedy i kvalitu komponentů a materiálu, ze kterého jsou vyrobeny 

Jaké jsou nejlepší značky benzínových sekaček na trávu?

Mezi nejčastěji volené a zároveň nejoblíbenější benzínové sekačky na trávu patří modely s vysokým výkonem a objemem motoru . Stojí za to věnovat pozornost materiálu, ze kterého jsou vyrobeny. Polymery a nerezová ocel jsou dobré materiály , které budou sloužit mnoho let. Naše prodejna zahradního nářadí nabízí mimo jiné modely od výrobců NEO, GRAPHITE a VERTO . Ke každému produktu jsou připojeny podrobné popisy, proto vám doporučujeme si je přečíst a porovnat několik modelů. Máte-li jakékoli pochybnosti, zůstáváme vám k dispozici. Pamatujte, že účinná péče o trávník kolem domu závisí na značce použité benzínové sekačky , pravidelném zavlažování trávníku a jeho hnojení. 

Nakupujte jako král na našem e-shopu Král dílny!

Když chcete mít královskou dílnu, potřebujete královské vybavení. Na našem e-shopu nabízíme širokou škálu produktů pro vaši dílnu a zahradu, od nářadí a pracovního oblečení po zahradní vybavení a technickou chemii.  Staňte se Králem své dílny a nakupujte u nás za nejlepší ceny!
Která benzínová sekačka na trávu bude dobrou volbou?

14 dnů na vrácení

Král dílny ví, že se můžete občas zmýlit. Proto vám dáváme možnost vrátit nebo vyměnit zboží do 14 dní a užít si tak bezstarostný nákup
Která benzínová sekačka na trávu bude dobrou volbou?

Kvalitní balení

U Krále dílny neexistuje "špatné balení". Každý produkt je balen s pečlivostí a kvalitou, aby dorazil k zákazníkovi v perfektním stavu.
Která benzínová sekačka na trávu bude dobrou volbou?

Nářadí do celého králoství

Král dílny posílá své výrobky do celého království! Nabízíme dopravu až ke dveřím nebo osobní odběr v 1000 odběrných místech Zásilkovny a PPL v ČR.
Která benzínová sekačka na trávu bude dobrou volbou?

Rádce Vám poradí

Každý Král dílny má svého věrného rádce! Pokud hledáte pomoc a poradenství při výběru zboží, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás!
Která benzínová sekačka na trávu bude dobrou volbou?

Královna

Věrný zákazník
 
Zboží mi bylo doručeno před běžným termínem dodání. I vzhledem k přetíženému předvánočnímu termínu. Děkuji celému kolektivu Krále dílny.
Která benzínová sekačka na trávu bude dobrou volbou?

Robin

Věrný zákazník
 
Musím ohodnotit opravdu rychlé jednání, následně mě velice potěšili pozornosti od Krále dílny a velký komfort při jednání. Rozhodně v tomto eshopu znovu nakoupim.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.