Produktové dotazy: 730 829 745

Pravidla soutěže

Jak soutěžit

 • Soutěže se může zúčastnit každý, kdo má účet Facebooku a je starší 15 let.
 • Do soutěže se obvykle můžete zapojit přidáním komentáře pod určený příspěvek, označením příspěvku tlačítkem „To se mi líbí“ („Like“) nebo nahráním či zasláním soutěžního příspěvku. Přesný pokyn naleznete v soutěžním příspěvku.

Výhra a vyhlášení výherce

 • Výherce vybereme náhodným losem.
 • Výherce vybereme a vyhlásíme nejpozději do 7 dní od uvedeného data konce soutěže a jeho jméno oznámíme v tomto dokumentu, ve Facebook nebo Instagram stories a v soutěžním příspěvku.
 • Výherce nás musí kontaktovat zprávou do 7 dnů od vyhlášení soutěže, jinak výhra propadá.
 • Výhru pošleme do 7 dní od kontaktování výhercem.

Když se nám něco nebude zdát…

 • V případě důvodného podezření z podvodu nebo jiné nekalosti, můžeme soutěž ukončit či pozastavit nebo libovolně pozměnit.

Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem a Facebook za ni neručí. Informace poskytnuté v rámci soutěže poskytuje účastník pořadateli, nikoli Facebooku.

V případě zapojení se do soutěže automaticky souhlasíte, že v případě výhry zde zveřejněníme vaše jméno, příjmení a odkaz na facebookový profil.

 

Závěrečná ustanovení

 1. Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící souhlas s pravidly a podmínkami soutěže.
 2. Vyhlašovatel tímto není vůči soutěžícím jinak zavázán a ti nemají nárok na jakákoliv jiná plnění ze strany vyhlašovatele, než ta, která jsou uvedena v těchto pravidlech.
 3. Každý soutěžící se účastí v soutěži zavazuje dodržovat a neporušovat právní řád České republiky ani oprávněné zájmy vyhlašovatele.
 4. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo činit kdykoliv rozhodnutí ve všech záležitostech souvisejících s pořádáním soutěže, a to včetně změny pravidel, přerušení akce, pozastavení akce, předčasného ukončení akce nebo vyloučení jakéhokoli soutěžícího ze soutěže bez nároku na jakoukoliv kompenzaci, a to zejména z důvodu nedodržení pravidel soutěže nebo při podezření z nezákonného jednání nebo jiného závadného chování ze strany účastníka, jako je např. manipulace s výsledky nebo jiné jednání ovlivňující nekalým způsobem výsledky soutěže.
 5. Vyhlašovatel akce je oprávněn v souvislosti s předáním výhry v této soutěži požadovat, aby vítěz prostřednictvím osobního dokladu prokázal skutečnost, že je osobou výherce a je starší 15 let. V případě, že tuto podmínku nesplní, nebude mu výhra v soutěži předána.
 6. Tato pravidla jsou úplná a závazná pro všechny soutěžící. V případě nejasností se soutěžící mohou obrátit s dotazem na naší infolince

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.